Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas

Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas
 
rodiklisLatest imagesPrisijungtiRegistruotis

 

 Gabrielė Kasakaitytė, 20 metų

Go down 
AutoriusPranešimas
iewuxis
Admin
Admin
iewuxis


Pranešimų skaičius : 149
Registration date : 2009-01-29
Age : 34
Miestas : Klaipeda

Gabrielė Kasakaitytė, 20 metų Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gabrielė Kasakaitytė, 20 metų   Gabrielė Kasakaitytė, 20 metų I_icon_minitime2009-01-29, 6:51 pm

Gabrielė Kasakaitytė, 20 metų. Šiauliai. „Konkurencijos nebijau, ji - mano variklis".

Gabrielė Kasakaitytė, 20 metų GabrieleKasakaityte

Jaunoji džiazo dainininkė Gabrielė iš Šiaulių įveikė 3000 pretendentų, norėjusių patekti į šou pildant anketas. Iš kelių tūkstančių kandidatų, ji vienintelė pakviesta dalyvauti „LNK Muzikos akademijoje".
Seksuali, gilių akių ir itin savito balso tembro - tokia yra Gabrielė. „Kodėl nusprendžiau dalyvauti „LNK Muzikos akademijoje"? Atsakymas banalus, bet nuoširdus: man reikia iššūkių. Tačiau tie konkursai skirti labiau sau pačiai. Smagu gauti diplomą, ant kurio užrašyta „laureatė", bet kas iš to. Man atsibodo dainuoti keturiems žmonėms. Noriu į didžiąją sceną, noriu būti atlikėja
Gabrielė nė kiek nesibaimina, kad likę devyni projekto dalyviai jau ragavę didžiosios scenos. „Aš kaip tik džiaugiuosi, kad kiti - jau šiek tiek žinomi. Konkurencija - mano variklis, nereikia jos bijoti. Dabar projekte visą laiką turėsiu būti pasitempusi ir lygi su visais", - sako gražuolė.
Gabrielė dainuoja nuo vaikystės - vienuolika metų dainavo vokalo studijoje „Rokoko", baigė muzikos mokyklos fortepijono specialybę. O rudenį bus Klaipėdos universiteto antrakursė, studijuojanti džiazo muziką pas garsų dainininką Steponą Janušką.
Šiaulietė neplanuoja sustabdyti studijų - į Vilnių, „LNK Muzikos akademiją" - žada važinėti iš Klaipėdos. „Tuo mane ir sužavėjo šis projektas, kad nereikės gyventi uždarytiems. Galėsiu toliau studijuoti", - sako „LNK Muzikos akademijos" dalyvė.
Gabrielė nesnaudžia ir savo talentą rodo pačiuose įvairiausiuose konkursuose. Ji yra dalyvavusi ir laimėjusi net penkiolika tarptautinių ir Lietuvos muzikinių festivalių bei konkursų. „", - ryžtingai sako mergina.
Gabrielė mėgsta įvairią muziką, tačiau labiausiai lenkiasi dainininkėms Celine Dion, Whitney Houston, Christina Aguilera.

Gabrieles fanu kluba rasite http://gabrielesfc.heavenforum.org/
Atgal į viršų Go down
https://pauliausfc.forumlt.com
 
Gabrielė Kasakaitytė, 20 metų
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Šorena Džaniašvili, 20 metų
» Imantas Slėnys, 20 metų
» Stasys Turanas Juraška, 11 metų.
» Rožė (Svetlana Koldaras), 20 metų.
» Ewex (Ieva Kulbačiauskaitė), 19 metų.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas :: Laisves kampelis :: Muzika :: "Muzikos akademija"-
Pereiti į: