Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas

Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas
 
rodiklisLatest imagesPrisijungtiRegistruotis

 

 Į Afriką - su griežta mokytoja (nuotraukos)

Go down 
AutoriusPranešimas
iewuxis
Admin
Admin
iewuxis


Pranešimų skaičius : 149
Registration date : 2009-01-29
Age : 34
Miestas : Klaipeda

Į Afriką - su griežta mokytoja (nuotraukos) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Į Afriką - su griežta mokytoja (nuotraukos)   Į Afriką - su griežta mokytoja (nuotraukos) I_icon_minitime2009-11-30, 12:12 pm

Dažniausiai popmuzikos dievaičiai atostogauti vyksta į tolimiausius kraštus, o į kompaniją pasiima savo mylimuosius, meilužius arba geriausius draugus. Tuo tarpu marijampolietis 26 metų dainininkas Paulius Sinkevičius, išpopuliarėjęs LNK televizijos šou „Muzikos akademija“, atostogauti į Egiptą išvyko su savo dėstytoja ir prodiusere Laima Lapkauskaite.

Į tradicinę septynių dienų kelionę į Egiptą Paulius ir Laima išvyko daugiau nei prieš dvi savaites. Keliautojai pasirinko lietuvių ir rusų itin mėgstamo Hurgados kurorto apylinkes, kur apsistojo 30 kilometrų nuo miesto centro.

„Gyvenome keturių su pliusu žvaigždučių viešbutyje „Madin Makadi“ ir mėgavomės maitinimo tipu „viskas įskaičiuota“, - pasakojo P.Sinkevičius.

Atlikėjas Egipte lankėsi pirmą kartą, nors iki tol buvo išmaišęs nemažai Europos šalių bei Jungtines Amerikos Valstijas. Floridos valstijoje Pauliaus tėvai turi namą, kur galima taip pat gerai pailsėti. Tačiau Egiptu muzikantas nenusivylė.

„Afrikos žemyne garantuoti puikūs orai ir egzotiškų žuvelių pilnas jūros dugnas“, - mintimis dalijosi pašnekovas.

Pasiteiravus, kas paliko didžiausią įspūdį, Paulius nedvejodamas patikino, kad labiausiai įsiminė įspūdingas povandeninis Egipto pasaulis.

„Išbandžiau giluminį nardymą. Nepakartojamas jausmas! Nuvykau į Makadi Bėjaus įlanką, esančią maždaug 20 kilometrų į pietus nuo Hurgados oro uosto. Iš šios išvykos parsivežiau glėbį egzotiškų įspūdžių. Visiems rekomenduočiau nerti į jūrą ir stebėti įspūdingus vaizdus“, - sakė marijampolietis.

Be to, iki soties vaikinas parūkė ir kaljano. „Tai puikiai padėdavo atsipūsti po patirtų dienos įspūdžių“, - šyptelėjo Paulius ir išdavė, jog griežtoji jo dėstytoja Laima neprieštaravo, kad jos mokinys rūkytų kaljaną.

Atostogautojai Egipte neišvengė ir neigiamų emocijų. Kaip ir daugelį lietuvių, keliautojus erzino vietiniai gyventojai.

„Tik atskridome į Egiptą, prie mūsų iš karto pristojo vienas įkyruolis. Jam labai rūpėjo sužinoti, ką simbolizuoja mano tatuiruotė. Jis klausinėjo, ką reiškia kiekviena raidė. Be to, jam svarbu buvo sužinoti, kodėl viena mano tatuiruotės raidė yra arabiška, - juokėsi Paulius. - Nemažai įkyrių vietinių gyventojų mus lydėjo per visą kelionę. Daugelis lietuvių žino, kaip egiptiečiai moka siūlyti įvairiausias prekes. To labai nemėgstu, todėl net keletą kartų teko bėgti į kitą gatvės pusę, kad tik visi įkyrūs arabai atsikabintų“.

Kita vertus, tiek Egiptas, tiek kitos panašios turistinės valstybės yra itin mėgstamos moterų, bene labiausiai šviesiaplaukių. Ten jos sulaukia tiek dėmesio iš vietinių vyrų, kad vėliau jo, kaip juokaujama, užtenka visiems metams. Paulius yra išvaizdus šviesiaplaukis. Įdomu, ar vietinės moterys irgi alpo dėl lietuvio?

„Vietines moteris mačiau tik prie viešųjų tualetų ir viešbutyje, kur jos kepė egiptietišką duoną. Visų šių moterų akys buvo nukreiptos į atliekamą darbą, todėl sunku pasakyti, ar jos domėjosi manimi. Tačiau galiu patikinti, kad liūdėti man tikrai neteko. Egipte sutikau labai daug lietuvaičių, su jomis smagiai pasilinksminome“, - pasakojo dainininkas, tačiau paprašytas konkrečių detalių tik juokdamasis pasakė, kad tai istorija nutyli.
Vis dėlto ar kelionės metu Pauliui nebuvo nuobodu su savo dėstytoja, kuri yra beveik dvigubai vyresnė už jį? „Ne, ne, tikrai nenuobodžiavome. Prieš kelionę Laima ir pati buvo suabejojusi, ar man Egipte nenusibos su ja, tačiau galiu drąsiai patikinti, kad problemų neiškilo. Juk viskas priklauso nuo žmogaus būdo. Mūsų biolaukai sutapo, ir viskas ėjosi tiesiog puikiai. Be to, manau, kad esu lengvai bendraujantis žmogus. Man įdomu tiek su bendraamžiais, tiek su vyresniais žmonėmis. Matyt, todėl ir neiškilo nesklandumų“, - analizavo pašnekovas.

Paulius tikino, kad L.Lapkauskaitė Egipte nelakstė iš paskos ir leido savo mokiniui atsipalaiduoti. „Vienas kito nekontroliavome. Aš rytais eidavau į sporto klubą, nardžiau Makadi Bėjaus įlankoje. Mano dėstytoja Laima be manęs taip pat neliūdėjo. Skirtingi žmonės, skirtingi ir jų interesai. Nenuobodžiavome“, - valiūkiškai akimi mirktelėjo P.Sinkevičius.

Paulius džiaugiasi, kad į kelionę nusprendė vykti su savo dėstytoja. Vaikinas įsitikinęs, kad tik dėl to per viešnagę svečioje šalyje jis sugebėjo gerai atsipūsti.

„Kelionė su būriu draugų būtų ne poilsis, o gerokai užsitęsęs septynių dienų vakarėlis. Tuo tarpu mano tikslas buvo pailsėti ir pažinti šalį. O „tūsams“ dar bus laiko ateityje“, - ranka numojo marijampolietis.

Vis dėlto natūralu, kad žmonės, sužinoję, jog Paulius atostogauti išvyko ne su savo bendraamžiais, o su jam į motinas tinkančia dėstytoja, gali imti kalbėti, kad juos sieja kur kas daugiau nei profesinė veikla.

„Jau senokai nesibaiminu ir nekreipiu dėmesio į visokios kalbas. Kiekvienas mano taip, kaip jam patogiau. Iš brolių lietuvių gali visko tikėtis. Kvailos kalbos manęs tikrai nejaudina. Kiekvienas žmogus mąsto pagal savo sugedimo laipsnį“, - atšovė pašnekovas ir užkirto kelią galimoms apkalboms.

Paulius sakė, kad Egiptas jam pasirodė prieinama šalis ir mažiau uždirbantiems žmonėms. „Čia išlaidos priklauso nuo pardavėjo nuotaikos ir pirkėjo mokėjimo derėtis“, - įsitikinęs P.Sinkevičius.

Pasiteiravus, kiek jis pats išleido pinigų šiam egzotiškam poilsiui, Paulius tik šyptelėjo. „Pinigus leidau suvenyrams ir pramogoms. Šią poilsinę kelionę gavau dovanų, todėl iš viso išleidau apie 600 JAV dolerių (apie 1450 litų). Manau, tikrai pigiai paatostogavau“, - atviravo pašnekovas.
Atgal į viršų Go down
https://pauliausfc.forumlt.com
 
Į Afriką - su griežta mokytoja (nuotraukos)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas :: Pauliaus pasaulis :: Naujienos-
Pereiti į: