Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas

Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas
 
rodiklisLatest imagesPrisijungtiRegistruotis

 

 Paulius: čia jums ne šokių dešimtukas

Go down 
AutoriusPranešimas
iewuxis
Admin
Admin
iewuxis


Pranešimų skaičius : 149
Registration date : 2009-01-29
Age : 34
Miestas : Klaipeda

Paulius: čia jums ne šokių dešimtukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Paulius: čia jums ne šokių dešimtukas   Paulius: čia jums ne šokių dešimtukas I_icon_minitime2009-03-17, 5:10 pm

Gairės: Muzikos akademija, Paulius, dainavimas, LNK Reitingas: / 0 Spausdinti Rekomenduoti Pranešti apie klaidą Komentarai (1)

LNK nuotrauka. Pauliusvtv.lt
Blondinas Paulius Sinkevičius (25) LNK „Muzikos akademijoje“ pirmą kartą uždainavo gyvai. Sako, patiko.

Patinka Pauliui šiame projekte beveik viskas, išskyrus vieną dalyką: „Per didelis dėmesys skiriamas mano judesiui scenoje, o ne vokalui. Tai erzina“.

Reklama



Tave pagavome repetuojantį sekmadienio vakarą. Kada poilsiauji?

Repetuoju beveik kasdien. Poilsiui turiu tik kelias minutes.

„Muzikos akademijoje“ dar nė neišgirdę dainos, televizijos žiūrovai už tave labai atkakliai balsuoja. Turi daug draugų?

Draugų turiu, bet balsuoja, manau, ne jie. Tai mano fanai. Pasišventę gerbėjai gal kokie, sakyčiau (juokiasi).

Viename savo pasirodymų visus pribloškei – pakvietei pašokti komisijos narę Rūtą Ščiogolevaitę.

Na, ji mane kritikuodavo, kad scenoje nejudu. O aš įrodžiau, kad galiu ir pašokti. Pakviesti Rūtą sugalvojau ekspromtu, jau dainuodamas scenoje. Buvo šiek tiek baisoka, nes ji galėjo nesutikti, bet viskas praėjo gerai, ji nesutriko. O ir šoka ji puikiai!

Net septyni dalyviai praėjusį šeštadienį pareiškė norą, kad tu kovotum dėl išlikimo. Nesijauti įskaudintas?

Ne, į tai, kad didžioji dauguma mane pasiuntė ant karštosios kėdės, žiūriu kaip į žaidimą. Neišgyvenu ir neverkiu. Kodėl jie taip pasielgė? Ar buvo susitarę? Klauskite jų. O aš laimingas, nes galėsiu net tris dainas per vieną vakarą sudainuoti.

Gal prieš balsavimą susipykote?

Oi, ne. Net jei ir būtume, manau, dėl to tikrai jie manęs nesodintų. Manau, jie tiesiog atsižvelgė į komisijos kritiką ir nutarė balsuoti prieš mane. Nepykstu ant jų – kaip bendravome su visais puikiai, taip ir bendrausime, manau.

Kaip pasikeitė tavo gyvenimas studijuojant „Muzikos akademijoje“?

Labai pasikeitė. Teko keisti gyvenimo būdą, įpročius. Dabar man gyvenime liko tik muzika ir studijos. Niekam kitam nebėra laiko.

O ką anksčiau veikdavai?

Turiu aistrą žirgams. Sodyboje auginame kelis žirgus, labai mėgstu jodinėti. Taip pat anksčiau užsiiminėdavau ekstremaliu sportu, dažnai vaikščiodavau į sporto klubą. Dabar visa tai pakeitė muzika.

Kaip prasidėjo tavo kelias į žvaigždes?

Jis prasidėjo tik praėjusią vasarą. „Mokinukių“ narė Rūta mane suvedė su Laima Lapkauskaite. Sudalyvavau muzikos konkurse „Talentų medžioklė“, jį nugalėjau ir tuomet įstojau į „Muzikos akademiją“.

Kiti dalyviai dainuoja nuo mažumės, giriasi tuzinu laimėtų muzikinių konkursų Lietuvoje ir pasaulyje. Nesijauti silpnesnis už juos?

Taip, šiame šou visi jau kone profai. Bet aš dėl to nesisieloju. Į šį šou žiūriu kaip į mokyklą.

Ko joje išmokai?

Šiame šou pirmąkart gyvenime uždainavau gyvai. Tikrai geras jausmas. Atsimenu, prieš debiutą labai jaudinausi. Dar išmokau judesio scenoje (juokiasi).

Taip, juk tave šou vedėjas Mindaugas Stasiulis net praminė „didžiuoju šou šokėju“...

Stengiuosi daryti pažangą. Nors kita vertus, tokie ironiški pasakymai ir apskritai, tas didžiulis dėmesys mano judesiui šiek tiek erzina. Čia juk ne šokių dešimtukas! Norėčiau, kad pirmoje vietoje būtų vertinamas mano vokalas.

O jis išties įspūdingas. Gal turi kokį nors balso tobulinimo receptą?

Na, žalių kiaušinių tikrai negeriu (juokiasi). Jokio recepto neturiu, užtat turiu nuostabią mokytoją L. Lapkauskaitę.

Daug kas sako, kad šios mokytojos darbo stilius išsiskiria griežtumu. Tiesa?

Taip, ji labai griežta ir reikli. Bet juk tokia ir turi būti tikra mokytoja. Būna visko, ir pabara, ir velnių duoda už visokias smulkias klaideles.

Tu ir pats – būsimas pedagogas. Studijuoji vokiečių ir anglų filologiją Vilniaus pedagoginiame universitete...

Taip, bet nežinau, ar ateityje būsiu mokytojas. Atlikau praktiką mokykloje ir supratau, kad šis darbas – ne iš lengvųjų. Juk visi žino, kaip paaugliai moksleiviai elgiasi su praktikantais.

Kaip?

Na, neklauso, būna visiškai abejingi pamokoms, chuliganiškai elgiasi. Bet mane pamilo devintokai, kuriems dėsčiau vokiečių kalbą. Nuo pirmo mūsų susitikimo aš pakėliau balsą ir neleidau jiems elgtis kaip tinkamiems. Svarbiausia – nereikia nusileisti, ir jie supras, kas čia mokytojas, o kas – mokinys.

Esi pavadintas „Lietuvos moterų numylėtiniu“. Turi merginą?

Ne, šiuo metu esu laisvas. Merginai nerasčiau laiko. Ne tas man dabar galvoj. Jei likimas lems, toji mergina ims ir atsiras vieną dieną neieškota ir nekviesta (šypsosi).
Atgal į viršų Go down
https://pauliausfc.forumlt.com
 
Paulius: čia jums ne šokių dešimtukas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» ::: Paulius : ::
» Paulius ir L.Lapkauskaite-Angelas
» Paulius tapo Muzikos akademijos dvejetukininku
» Muzikos talentas Paulius: TV3 atrado, LNK mokins
» Paulius Sinkevičius: Kazanova, kuriam nerūpi seksas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pauliaus Sinkeviciaus fanu forumas :: Pauliaus pasaulis :: Naujienos-
Pereiti į: